HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Pep a Mourinho chtějí stejného hráče. Bude boj


24.12.2016 - 13:30:35

Přinášíme sedm aktuálních novinek o hráčích i trenérech, jejichž jména v souvislosti s brzkými přestupy a novými angažmá padla v posledních hodinách.

 

1. Wolfsburg potvrdil, že klub opustí Julian Draxler. Opora německého týmu přestupuje do PSG. Suma za transfer je 35 milionů eur + 10 milionů eur v podobě „bonusů“. Draxler by měl kádru francouzského mistra nosit číslo 23.

2. Útočník Atlétika Madrid Antoine Griezmann má druhého bohatého „nápadníka“. A bude to velký boj mezi týmy z Manchesteru. Po José Mourinhovi chce hráče také Pep Guardiola.

3. Expert na španělský fotbal Graham Hunter tvrdí, že se Real Madrid pokusí získat Lea Messiho. „Nezáleží, jestli uspěje. Pokud Argentinec prodlouží s Barcelonou, zůstane tam až do návratu do Argentiny. Florentino Pérez má poslední šanci, zkusí to,“ je přesvědčený expert Hunter.

Podívejte se a přečtěte si také

NEJ: 10 hráčů Premier League s nejvíce kanadskými body za rok 2016

4. Barcelonu by mohl opustit Alex Vidal. O pravého obránce Katalánců má velká zájem velšská Swansea. Její manažer Bob Bradley potvrdil, že se hráče pokusí v lednu získat. V Barceloně dostává Vidal minimum příležitostí.

5. Real Madrid potvrdil, že jakmile vyprší zákaz přestupů od UEFA, pokusí se získat do svých služeb brankáře Chelsea Courtoise. Belgický gólman dal už dříve najevo, že by se přestupu do kádru španělského giganta nebránil.

6. Manchester United zvažuje angažmá švédského obránce Victora Lindelofa. Ten aktuálně hraje v Benfice. Nákup obránce doporučil také Zlatana Ivbrahimovič, podle kterého se jedná i mimořádně perspektivního hráče. Rozhodnout by se mohlo už ve středu, kdy se potkají zástupci obou klubů.

7. James Rodriguez dostal svolení k odchodu z Realu Madrid. Pokud se najde solventní zájemce o jeho služby, nebude mu španělský klub bránit v odchodu. Zájemci jsou především z Premier League.

Podívejte se a přečtěte si také

FANS: Fotbalové tribuny čeká zářivá revoluce. Dánský expert vyvinul bezpečnou světlici

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře