HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. John Terry potěšil fans Chelsea, vypakoval Číňany


26.12.2016 - 18:07:58

Přinášíme sedm aktuálních novinek o hráčích i trenérech, jejichž jména v souvislosti s brzkými přestupy a novými angažmá padla v posledních hodinách.

 

1. Old Trafford by mohl v lednu (dočasně) opustit francouzský mladík Anthony Martial. Perspektivní útočník dostal nabídku od West Hamu, aby Kladivářům pomohl do konce sezony na hostování. Martial není po příchodu Ibrahimoviče příliš vytížený. Zájem má o něho také Sevilla.

2. Anglická média informují o chystaném výměnném obchodu mezi Chelsea a Realem Madrid. Oba kluby by mohly směnit své hráče k oboustranné spokojenosti. Do Španělska by putoval brankář Courtois, na Ostrovy zase James Rodriguez. To ale (zatím) rezolutně odmítl Jamesův agent Jorge Mendes.

3. Stačí jen kývnout a Pepe bude okamžitě vydělávat dvojnásobek mzdy, kterou bere v Realu. Musel by se ale stěhovat do Číny. Španělská Marca píše o tom, že stoper madridského týmu má na stole lukrativní nabídku od zatím nejmenovaného klubu čínské ligy.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: 30 zákroků za 38 vteřin. Tottenham takto pogratuloval Llorisovi ke třicátinám

4. John Terry odmítl obrovskou sumu peněz, které mu za přestup nabízel čínský Guangzhou Evergrande. „Nepůjdu nikam, chci se po sezoně radovat v Chelsea z titulu, rezolutně prohlásil Terry. Guangzhou bude Terryho lákat dál, nabídne mu smlouvu po vypršení kontraktu u Blues.

5. Julian Draxler dokončil transfer do Paříže. S PSG podepsal smlouvu na čtyři a půl roku. Oficiálně se stane hráčem mistra Francie v lednu. Wolfsburg za něho inkasuje 34 milionů liber.

6. Barcelona pozorně sleduje Philippe Coutinha. Záložník Liverpoolu je momentálně zraněný, ale někdejší ikona Katalánců Ronaldinho tvrdí, že by se už brzy mohl Coutinho stěhovat.

7. Joe Hart se podle všeho brzy vrátí na Ostrovy. Nemusí to být ale nutně k Citizens, kde mu stále běží smlouva. V AC Turín je totiž jen na hostování. Angličtí novináři píší o tom, že o brankáře svedou tvrdý boj Chelsea a Liverpool.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Kaká překvapil miliony Brazilců. Rozvedl se a už randí s novou kráskou

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře