HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Liverpool po deseti letech opouští oblíbenec fans


27.12.2016 - 16:41:50

Přinášíme sedm aktuálních novinek o hráčích i trenérech, jejichž jména v souvislosti s brzkými přestupy a novými angažmá padla v posledních hodinách.

 

1. Letní přestupový hit se podle všeho PSG nepovedl. Hatem Ben Arfa zvažuje, že kádr francouzského mistra už v lednu opustí. Nastupuje minimálně a do svých služeb ho láká turecké Fenerbahce. Kouč Dick Advocaat ho chce alespoň na hostování.

2. Dva mladíčci z kádru Manchesteru City opouštějí Anglii. Pep Guardiola pouští Pabla Maffea a Angelina na hostování do druholigové španělské Girony. Oba tam stráví zbývající část aktuální sezony, pak se vrátí zpět na Ostrovy.

3. Pokud se stoper Realu Pepé rozhodne vyslyšet vábení velkých pěnez z Číny, má Zidane připravenou náhradu. Portugalského obránce by mohl v kádru Bílého baletu nahradit Jesus Vallejo, který je momentálně z Realu na hostování v německém Frankfurtu.

Podívejte se a přečtěte si také

11 slavných hráčů a jejich sestry. Která hvězda vyrůstala vedle modelky?

4. Italský AS Řím chce na hostování belgického útočníka Charly Musondu z Chelsea. Italové věří, že by mohl pomoci „zaplácnout“ díru, která v sestavě AS vznikne při Africkém poháru. Na ten totiž v lednu odjíždí Mohamed Salah.

5. Chorvatský záložník Mario Pašalič se už nechce vracet do své „domovské“ Chelsea. Podle svých slov se mu AC Milán vryl do srdce tak silně, že chce změnit hostování v přestup. Jeho agent prohlásil, že žádná jiná alternativa momentálně nepřichází v úvahu.

6. Inter Milán požádal Liverpool o hostování Luvase Leivy. Ten je sice mezi fanoušky na Merseyside mimořádně oblíbený, ovšem jeho hrací čas v mistrovských zápasech se stále krátí. Anglický tým se hostování nebrání, v úvahu připadá i trvalý přestup. V Liverpoolu strávil Lucas deset sezon.

7. José Mourinho zásadně nesouhlasí s tím, aby Manchester United pustil na půlroční hostování do Sevilly francouzského mladíka Anthonyho Martiala. „Věřím, že jeho případ bude totožný jako Mchitarjan. Tedy, že se chytí,“ řekl Mourinho.

Podívejte se a přečtěte si také

KLUBY: Kolik dnů byl Arsenal v historii Premier League na čtvrtém místě tabulky?

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8659
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře