ZÁBAVA: Je to tady! Nejpopulárnější fotbalista Česka dostal miliardovou nabídku z Číny


31.12.2016 - 12:58:15

Byla otázka času, kdy se lavina čínských nákupů fotbalových hvězd dostane i do České republiky. Dámy a pánové, držte si klobouky, je to tady. 

 

Mohl by to být jeden z největších přestupů příštích týdnů.

Je ovšem otázkou, jak se k tomu Julius Lavický postaví.

Manažer někdejší opory Sparta Praha Jarda dostal unikátní nabídku. „Je to tak, ptali se na Laviho. Hulk hraje v posledních týdnech v Shanghai SIPG úplnou piču, tak sháněji kvalitního plejera,“ vysvětluje Jarda.

Číňané se o tom, že se hvězda Lavi trápí na Vyšehradě, dozvěděli od Jardy Tvrdíka. Slávistický boss dokonce do Šanghaje nechal poslat i výsledky fyzických testů, které nedávno Lavický absolvoval.

Výsledky testů Číňany natolik šokovaly, že manažer Shanghai SIPG okamžitě začal shánět číslo na Laviho manažera a bosse Vyšehradu Krále.

„Pokud má takové testy, chci ho,“ citovala čínská média kouče Shanghai SIPG Svena-Görana Erikssona, který dřívedl vedl Manchester City nebo národní tým Anglie.

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 10 nesmrtelných hlášek George Besta. Na hřišti génius, v soukromí divoké zvíře

Fakt, že Laviho před začátkem testů podpořil nevinnou lajnou Bedýnka Roman Bednář, pochopitelně Tvrdík v Číně nezmínil.

Boss Vyšehradu Král by se nabídce na přestup Laviho rozhodně nebránil. „Já bych toho idiota namacharovaného okamžitě prodal, ale nevím, co na to trenér Žloutek. Toho výsledky testů Lavického docela zaujaly,“ řekl k aktuální situaci šéf Král.

Sám Julius Lavický zprávy o možném přestupu z Vyšehradu do Číny komentoval nikterak pozitivně.

„Nasrat, vole, nasrat. Hrát s Hulkem, to jste se posrali, ne? Takový opičák. Moji legendary ten tam má nějaký čurák potetovaný Dario Conca. Do Číny ani náhodou, tam bych ani neměl koho píchat. Jako sorry, já nebudu hrát za žádný rýžožrouty. Ať si tam, vole, vezmou Rosu. Pana skleněnýho, vole, porcelánoveho panáčka, vole. Ja mám na víc, do píči.“  

Hmmm, takže z toho asi nic nebude …

Všechny díly seriálu Vyšehrad si můžete přehrát ZDE 

Hezký Silvestr vám přeje jenprofotbal.cz

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: 11 skvělých fotbalových ilustrací aneb Když Wenger vymetá prázdné vitríny

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8716
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře