PŘÍBĚH: Nechutný psychopat posílá Linekerovi už 20 let 1x měsíčně použitý toaleťák


03.01.2017 - 16:52:18

Legendární hráč anglické fotbalové historie a nyní respektovaný komentátor Gary Lineker pobavil zajímavým, ale zároveň také trochu nechutným přiznáním.  

 

Konec roku zpestřil svým přiznivcům (ale i kritikům) přiznáním, co následovalo po jeho nejhorší chvíli na fotbalovém trávníku, když se na hřišti „posral“.

Během zápasu mistrovství světa 1990 s Irskem mu tehdy bez varování povolil svěrač.

„Nebylo mi moc dobře. Už o poločase jsem se cítil blbě, ale držel jsem se,“ vzpomíná Lineker. „Míč letěl po levé straně, pokusil jsem se ho někomu vzít, ale natáhl jsem se na trávník a v tom se to stalo. Byl jsem šťastný, že předtím pršelo, takže jsem ten bordel mohl trochu odstranit.“

Jasně, Linekerovi se tehdy smál celý svět. A pořádně hlasitě. Fanoušci se na jeho účet bavili ještě dlouhé léta.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Wenger si vyhlédl náhradu za zraněného Cazorlu

Jeden z nich pak poměrně konkrétně a hodně nechutně. Lineker se před několika dny přiznal ve své tvítové komunikaci s komentátorem kriketu Jonathanem Agnew.

Ten na Twitteru oslovil své followers s žádostí, aby se přiznal ten, kdo mu pravidelně posílá použitý toaletní papír poštou.

„Můžu hádat? Bylo to ze pošty Bath?,“ reagoval Lineker. Posléze se pak přiznal, že mu stejná nevábná zásilka chodí pravidelně jednou měsíčně už předlouhých dvacet let.

Podívejte se a přečtěte si také

ZÁBAVA: Je to tady! Nejpopulárnější fotbalista Česka dostal miliardovou nabídku z Číny

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8717
 
ID: 8660
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře