26.12.2016 - 11:01:59

Vyvrcholení mexixké ligy, to byla pořádná řežba. Prodloužení dohrávalo sedmnáct hráčů, sudí vyloučil pět hráčů.

Že odveta finálového zápasu mezi domácími Tigres a Clubem America nebude úplně poklidná, to se dalo očekávat.

Realita všechna očekávání naplnila měrou vrchovatou. Po remíze 1:1 v prvním zápase šlo o všechno. A hráči k tomu podle toho přistoupili.

Čtyřicet tisíc fanoušků na Estadio Universitario sledovalo úchvatnou bitvu, plnou soubojů, emocí, faulů a tvrdých zákroků.

První branku viděli až v prodloužení, trefil se hostující Alvarez. To už hráli domácí v deseti. Ve 105. minutě emoce „vybublaly“ v maximální míře, u střídaček se strhla velká mela.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: Ronaldo obdaroval děti ve válečném Aleppu. Poslal jim štědrý vánoční pozdrav

Rozhodčí Rojas se nejprve pokoušel hráče oddělit, pak ale rezignoval a v klidu pozorně sledoval, koho bude muset vyloučit.

Nakonec vytáhl tři červené a posléze pak ještě jednu. Zápas tak dohrávalo devět hráčů Tigres proti osmi hostům.

Hodně místa na hřišti a převahu jednoho muže v poli nakonec přece jen domácí zužitkovali, když vyrovnali ve 119. minutě.

Zklamání hosté neunesli, neproměnili ani jednu penaltu a tak se z trofeje radovali fotbalisté Tigres.

PŘÍBĚH: Alan Ruschel, který přežil leteckou tragédii, znovu na trávníku. Uragán emocí