HRÁČI: Ronaldo není talent od přírody. Tím byl úplně někdo jiný, prohlásil Zlatan


30.12.2016 - 12:50:32

Zlatan Ibrahimovič na dálku poškádlil Cristiana Ronalda. Portugalského střelce Realu Madrid slova švédské legendy jistě nepotěšila. 

 

„Kdepak, Cristiano Ronaldo není talent od přírody. Úspěchů dosáhl díky tréninku, vůli a ochotě tvrdě pracovat,“ prohlásil Inra v rozhovoru pro ESPN.

Za unikátní příklad talentu od pánaboha ale označil někoho jiného. Svůj velký vzor, brazilského míčového kouzelník Ronalda.

„Co ten uměl. Všechno, co udělal, bylo wow. Způsob, jaký dribloval, jakým běžel, jak dokázal přejít přes soupeře. Byl jedinečný. S tím se musíte narodit. El Fenomeno byl nejlepší,“ dodal Ibrahimovič.

Pro jednu někdejší hvězdu světového fotbalu má Ibrahimovič neskutečný respekt, který si hodlá uchovat až do konce kariéry. „Je to nejlepší hráč historie. Nikdy jsem nehrál proti lepšímu fotbalistovi. Na tom se už nic nezmění,“ řekl vloni, kdy se společně potkali v Pařízi po utkání PSG proti Nice.

Podívejte se a přečtěte si také

HRÁČI: 7 novinek z přestupového trhu. Barcelona se zajímá o obránce Chelsea

Jako jasný důkaz výše uvedeného přikládáme parádní retro video z roku 2007. Tehdy v milánském derby nastoupil Zlatan proti Ronaldovi poprvé v životě.

This text will be replaced

Fakt, že vidí na vlastní oči svůj dětský idol, si náležitě užíval. Koukal na Brazilce jako na obrázek Panenky Marie. Dlouhé vteřiny z něho nespustil oči. Sice žvýkal, ale jeho oči dávaly jasně najevo, že v hlavě se mu odehrává krásná diskotéka z radosti, že si konečně zahraje proti svému vzoru.

Podívejte se a přečtěte si také

VIDEO: Gomez málem zlomil nohu svému čtyřletému synkovi. Tohle mohlo skončit špatně

 

Sdílejte tento článek

 

ID BOTTOM: 8719
 
ID: 8657
 
 
TEST 
 
 
 
 
 

Facebook komentáře